Chceš býti mým Affíkem? TADY :)

Ahoj všichni tento blog je o koních, grafice a o mě :) Vlastně je o všem!

December 2010

Zase píšu...

28. december 2010 at 19:29 | ^^^→INLOVE←^^^ |  ○Diary○
Tak se zase po dlouhé době ozívám ale zákaz na pc mám furt...asi...bo já nwm, protože mi to rodiče nějak nezakazují...ale zase to nechcu porušit protože by to trvalo ještě dýl...ale dneska jsem tu výjmečně...mamka mi to dovolila a nic proti tomu zřejmě nemá tkže nwm jak to teda je...
A co jste dostaly k vánocům ? :) já jsem dostala snowboard, adidas botičky upe boží!!! oblečení, domino xD hru activity, 2 voňavky ( jedna z nich je známá ANGEL), drogérku atd.. aco vy pochlubte se ;)

http://www.schuh-you.com/bilder/blog/Adidas-Top-Ten-Sleek/Adidas-Top-Ten-Hi-Sleek-Black-White-02


http://www.epam.eu/web/uploads/image/Novinky/82b3bc66c9_37997363_o2.jpg

Alter-real

14. december 2010 at 15:55 | ^^^→INlove←^^^ |  $Plemena$A

Původ  a historie

Plemeno Alter-real pochází z Portugalska, z hřebčína Villa do Portel, odkud byl chov po osmi letech přesunut do malého městečka Alter do Chão. Jejich domovský hřebčín (Villa do Portel) byl oficiálně založen v roce 1748 a už tehdy sloužil pro doslova královské účely, z čehož pochází druhá část názvu plemene - real, tedy královský.

Altajský kůň

13. december 2010 at 15:53 | ^^^→INlove←^^^ |  $Plemena$A
Altajský kůň (Altajskaja lóšaď / Altaj at)
Domovinou Altajského koně je severní část pohoří Altaj - takzvaný ruský Altaj. Tato hornatá část (nejvyšší hora Bělucha 4506 m.n.m.) jihozápadní Sibiře je dnes politicky Republika Altaj (součást Ruské federace).

Albino

12. december 2010 at 15:52 | ^^^→INlove←^^^ |  $Plemena$A

ALBINO


Achaltekinský kůň

11. december 2010 at 15:51 | ^^^→INlove←^^^ |  $Plemena$A

Achaltekinský kůňTento kůň, řadící se k pouštním plemenům, se považuje za jedno z nejstarších a nejčistčích plemen na světě. Máme doklady o jeho chovu z doby před 3000 lety. Byl vyšlechtěn v pouštních oázách Turkménie. Po r. 1921 se chov soustředil na severní svahy Kopetdagu v okolí Ašchabadu.

♥Rajtky♥

10. december 2010 at 15:09 | ^^^→INlove←^^^ |  ♀Moje výbavička♀
Tak moje druhá část vyprávění o mé výbavě na koně...Tentokrát jsou to rajtky (jezdecké kalhoty)
Značka je ELT a jsou moc pohodlné a teplé...:)

fghfg

sdfsd

!TOTO JE POZE PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK!Teď tu chvíli nebudu!!!DŮLEŽITÉ!!!

9. december 2010 at 15:00 | ^^^→INlove←^^^ |  ○Diary○
Ahoj je to důležité pro SB přečtěte si to !!!!
No takže k věci,  včera mě taťka ,,skoušel" z ájiny...Jenže on to dycky bere přes řev a násilí...No prostě nejde u něj nic vyřešit v klidu...potom na mě řek takovým tónem, že mám přinýst ještě děják a biologii...a bylo asi 21:00...a já na něj úplně: si děláš srandu ?! se budu učit do půlnoci! a odešla sem ptm sem asi 15 min brečela sem...(na toto sem strašně citlivá tkže se mi nedivte!!)  A ptm mě začal nadávat (mno detaily přeskočme) a řek mi proč už jsem nepřišla tak sem tam šla z brekem...a potom sem jim na rovinu řekla že mě to sněma nebaví toto a odešla jsem...tata mi dal zarach na komp ale když je tu mamka jen se mnou tak mi ho povolila ale když než přijde musím ho vypnout a začít se učit...takže píšu na rychlo...takže přednastavím pár článků kdybych se dlouho neozívala....na týden a na každej den aspoň jeden...prosím pochopte to SB, ten zarach je na dobu neurčitou !!! Mno do té doby než u mě neuvidí snahu :(

dgrfd

Víte, co jsem zjistila ? čti dál...

6. december 2010 at 11:27 | ^^^→INlove←^^^ |  ○Diary○
Víte na co jsem přišla ? že jsem totálně a neodvratelně závislá na internetu :D...Co kdybych neměla svůj blog? nemohla bych se svěřovat světu jak jsem se dnes měla...kdybych neměla internet nedokážu se z nikým spojit, protože nemám věčně kredit na mobilu...a vůbec namlouvání kluků na facebooku mě baví...:P opravdu už jsi to nedokážu představit co bych dělala..:D
Měla jsem se fajnově celej tejden :P
PS=ten design udělám jindy ptže nestíhám....

fsdds

Moje první animačka :))

6. december 2010 at 10:59 | ^^^→INlove←^^^ |  Jinégrafika
Na animace jsem úplně levá...tak jsem si našla návod abych se to doučila (Návod zde)
Těch návodů je tam mnohem víc :) a podle toho jednoduchého a stručného návodu jsem všechno pochopila..
Zde je moje dílo :D:D
xxcvf,nmn
!KOPÍROVÁNÍ POUZE S MOJÍ IKONKOU!

♥Botičky♥

3. december 2010 at 15:14 | ^^^→INlove←^^^ |  ♀Moje výbavička♀
Takže dám sem ty slibované fotešky mých nových botiček zatím jsem je nevyzkoušela v praxi...
Jsou kožené, ve vnitř je umělá kožešinka...Opravdu úžasně drží nohu...stály 1100kč...:) značka je PFIFF
sefrsd


sdfsd
dfggd
xfsdf

Jsem ráda, ale i nerada...proč ? čti dál a dozvíš se to!!!

1. december 2010 at 20:34 | ^^^→INlove←^^^ |  ○Diary○
Dnešek nastartoval skvěle, já šťastná, že dneska jdu na koníky ke kamošce i s kamoškou :D:D:D
Ve škole jako obvykle nuda, žádný známky, žádný úkoly prostě pohoda...:))a potom jsme měli volnou hodinu...venku byl sníh a my samozřejmě se šli z pr*dele koulovat :)))Kluci (úplní magoři :D) vzali můj puding co sme dostali na obědě (dovolila sem mu to) a šli ho rozmašírovat ven :D:D:D tak sem šla snima chtěla jsem to vidět a teď sme stáli před školou a učitelka na nás čumí zvokna xD tak sme zalezli (radši) za roh a kluci ten puding hodili a rotříštil se po celé ulici xD okolní lidi na nás čuměli jak vyvoraná myš xDxDxDa my samozřejmě vychlámaní xD no a potom přišel nudnej děják :////hovno dělání ale nejlepší že ten učitel je sprostej..xD tak na nás ukazoval fakáča xD samozřejmě obě třídy(sme spojení s béčákama :///) se začali smát...a on do nás valil že už ho to sere ale mi kecaly dál xD no co byla hrozná nuda xD ale během dějáku začalo úplně hafo sněžit, ne sněžit rovnou padaly hroudy sněhu a ktomu vánica tvl...to sem začala tušit že se na koně nepůjde...potom té kamošce co má ty koněpřišla sms že koně měl v lese pracovali a že si musí odpočinout tak sme se zeptali jestli můžem jít ven aspoň s Vislou a Tangem (koně)....jednuduchá odpověť zněla: jo xD celá sms xD no a po poslední hodině mi mamka volala jestli to nechcem zrušit...a já neeee ses zbláznila xD ://// pujdem a hotovo tečka. xD no a potom mi volal i taťka že jsou ve městě kalamity aže už nejezdí některý autobusy a šaliny (kdyby někdo byl pražák tak TRAMVAJ xDxDxD) a kdo zná brno tak autoby nejezdili už skoro vůbec natožtak do šlapek!!!xD xD(šlapanic xD) no takže jsme nejeli a to mě tak NASRALO !!! že to si ani nedokážete představit!!! takže jeli všicni dom a nic stoho nebylo :/// :'( blbej sních proč musel padnout zrovna dneska ?!?! ale co mi spravilo náladu bylo to že se sních může využít i k něčemu jinýmu (např. bobování xD, a co náhodou mě to baví xD) tak sem šla s kamošem bobovat to byla teprv prdel...a to my jezdíme tkvy šílený trasy xD (mimochodem to je o5 ten kamoš co mě říkal že sem na magii, je to muj nejlepší kámoš :) ;)) tak už jsem doma sedím u komplu a píšu tento článek.....:) ;)

PS= pořád mám technický problém videa dodám asi ještě o něco později :///;)