Chceš býti mým Affíkem? TADY :)

Ahoj všichni tento blog je o koních, grafice a o mě :) Vlastně je o všem!

Bad News Blair

31. january 2011 at 12:10 | ^^^→INlove←^^^ |  Epizody GG
PREMIÉRA
9.10.2007Bad News Blair
10.10.2009Opět druhá


Zdravím všechny z Upper East Side !

Už jsem se vám svěřila, že nejvíce na světě miluji překvapení ? No, Blair si jich užije hned po ránu. Jen co vstane, uslyší svou matku, která se nečekaně vrátila z Paříže, jak se se baví se Serenou. Co asi řeší ?

Chuck a Nate nezahálejí. Proč si po tom vyčerpávajícím týdnu, kdy se prakticky věnovali jenom svým zástupcům univerzit, nedopřát taky nějaké odreagování v podobě večírku ? Kdyby se tam ovšem neobjevil Natův starý kamarád Carter Baizen, Chuckova oslava by byla dokonalá. Carter vůbec nesouhlasí s životem, který vedou C a N, raději objevuje krásy Machu Picchu nebo filmuje, což se vůbec neshoduje s tím týpkem, co jim kdysi dal prvního jointa.

Zpět k Eleanor. Věřte mi, že se jí v módní branži opravdu daří. Bendel´s má zájem o její návrhy. Ta představa ovšem postrádá jediné: Novou modelku pro propagaci. E už nechce neznámé modelky. Touží po někom, kdo by reprezentoval styl Waldorfů. Nemáš náhodou někoho přímo před nosem, E ?

Tyhle spletité náhody ovšem způsobí Danovi špatnou náladu. Domluvil se totiž s S na jejich první oficiální rande, ale S musí psychicky podpořit B, protože si ji E vybrala jako svou modelku. Jenže B působí dost chladně, což se nelíbí fotografovi. Naopak se mu více líbí S. Je mi líto, B.

N nehodlá pokračovat v Chuckově rozhýřené oslavě a nechá se přesvědčit Carterem, aby si s ním a jeho společníky šel zahrát poker. Mezitím C zjistí, že mu někdo ukradl drahocený baseballový míč a podezřívá Cartera. A právě včas, protože Natovi dojde, že je Carter dohodnutý s ostatními a nutí ho, aby riskoval. Když nakonec prohraje, málem se porvou. Naštěstí se tam objeví C a vše zaplatí. N mu hodně vděčí a chce mu peníze hned vrátit. Ovšem čeká ho nemilé zjištění. Na účtu nic nemá ! Co se to děje ?!

Sotva se něco vyřeší, objeví se nový problém. Svět je zkrátka takový. Abych nezapomněla. S nabídku modelky odmítla a usmířila se s B. Jako důkaz jejich přátelství si vypůjčily novou kolekci a předváděly se v tom po ulicích New Yorku. Páni trochu mi slzí oči. Ne, to mi něco spadlo do oka.

PRIMA
Blair Waldorfová a Serena van der Woodsenová se usmířily a jsou z nich zase kamarádky jako dřív. Eleanor Waldorfová připravuje katalog své módní kolekce, o kterou projevila zájem jistá firma. Její asistentka Laurel jí doporučí, aby jako tvář své kolekce zvolila svou dceru Blair. Dan Humphrey pozve Serenu do kina.

Po skončení akademického týdne Chuck Bass zorganizuje pro kamarády party. Ve svém apartmá raději uschová drahé hodinky a slavný baseballový míč. Na party přijde nečekaně bývalý spolužák Carter Baizen, který se před časem zřekl svých peněz. Carter se zmíní Natovi o tom, že večer hraje na jisté adrese hazardní poker, a Nate se tam vydá. Chuck mezitím zjistí, že mu ze zásuvky zmizely hodinky i míč...

Módním fotografovi Terrymu připadá Blair při zkušebním fotografování příliš prkenná. Serena to slyší a radí jí, jak má pózovat. Terry je ze Sereny nadšený...
Laurel s Terrym přesvědčí Eleanor, že se Serena k fotografování její kolekce hodí víc než Blair. Matka Blair jen řekne, že si vybrala jinou modelku. Blair je docela ráda, protože ji fotografování nebaví. Ze zvědavosti se jde podívat, koho si matka vybrala. Když vidí Serenu předvádět matčiny šaty, rozčílí se a vyčte Sereně, že ji vždycky o něco připraví...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama