Chceš býti mým Affíkem? TADY :)

Ahoj všichni tento blog je o koních, grafice a o mě :) Vlastně je o všem!

Poison Ivy

31. january 2011 at 12:08 | ^^^→INlove←^^^ |  Epizody GG
PREMIÉRA
3.10.2007Poison Ivy
3.10.2009Akademický týden


Hej lidi !
Máme tu Ivy týden, což znamená, že studenti Constance Billard a St. Jude´s mají šanci zapůsobit na zástupce osmi elitních univerzit USA. Ale pozor: Pro každého zástupce jeden student ! Což znamená konflikt například mezi Danem a Natem. D o Darthmouth opravdu stojí, zatímco N je pod tlakem otce. Bohužel Archibald je Archibald, promiň D. Rufus ale svého syna nenechá trápit se a tak se rozhodne zapracovat na Lily, která mu pomůže. D tedy nastoupí jako obsluha u pití.

A Blair ? Ta se Sereně chce pomstít za každou cenu. Nechá ji sledovat Chuckem a když zjistí, že navštěvuje Ostroffův ústav pro alkoholiky a drogově závislé, hodlá tuto informaci využít. Copak asi vymyslí ?

Erik má možnost z onoho ústavu na chvíli uniknout tím, že doprovodí S na párty Ivy League. Všem musí vykládat, jak se mu líbilo na Miami, přičemž potká Jenny, která tuší, že lže a žádá vysvětlení.

Konečně dochází k hlavnímu bodu. B-in proslov ! Protože školy každý rok finančně pomáhají nějaké organizaci, tento rok chtějí poctít Ostroffův ústav. A je to tady ! Tento výběr je velmi osobní, protože pomohl někomu z nás. S, můžeš nám o tom něco říct ? Ochráníš svého bratra nebo ho necháš napospas žralokům ?

E pak za B po tomto trapném proslovu přijde a přizná se jí, že se chtěl zabít a léčí se tam. Dostala další bombu. Otázka je, zda ji využije jako munici nebo se vzdá a složí zbraně ? Myslím, že jí tento incident hnul svědomím.

Bude z toho příměří nebo následky ? Všichni víme, jeden národ nemůže mít dvě královny. Co bude dál ? To prozradí až čas.


Poison Ivy znamená v překladu Jedovatý břečťan. V 90. letech byly natočeny filmy s názvy Jedovatý břečťan, ale tato epizoda tím myslí Ivy League - což je sdružení 8 nejprestižnějších univerzit v USA : Brown, Yale, Darthmouth, Columbia, Cornell, Harvard, University of Pennsylvania, Princeton. Televize Prima tuto epizodu nazvala Akademický týden.

PRIMA
Předposlední ročník prestižní střední školy se chystá na akademický týden, kdy školu navštíví profesoři z různých univerzit. Dan Humphrey má velký zájem o univerzitu Dartmouth, ale ke studiu na stejné univerzitě je tlačen svým otcem i Nate Archibald. Ten o ni však nejeví zájem. Po pohovorech je průvodcem, který se může na večírku zástupce Dartmouthu na cokoli zeptat, zvolen Nate. Serena van der Woodsenová Dana utěšuje, že se na univerzitu přesto může dostat. Danův otec Rufus se vydá orodovat za Dana u předsedkyně rodičovského výboru, kterou je Lily. Ta Dana na večírek jmenuje do občerstvovacího výboru, Rufus se svými muzikanty se má postarat o zábavu...
Blair Waldorfová pokračuje ve svém boji proti Sereně. Při zápasu pozemního hokeje předstírá zranění a Serena je vyloučena. Blair požádá Chucka Basse, aby zjistil, proč se Serena vrátila. Chuck ji sleduje, když jde za bratrem Erikem do léčebny pro psychicky narušené a závislé, a okamžitě to Blair zavolá. Oba si myslí, že se tam léčí Serena. Ta si mezitím na matce Lily vybojuje, že v rámci terapie vezme Erika na akademický večírek. Eric se sejde během večírku s Jenny a vypráví jí, že se pokusil o sebevraždu. Jenny slíbí, že to nikomu neřekne. Blair ve svém projevu vyzdvihne, že její škola každý rok podporuje nějakou instituci a že pro tento rok byla vybrána léčebna pro narušené a závislé. Chválí tamní terapii a zmíní se o tom, že léčebna pomohla někomu z jejich řad zbavit se závislosti. Zavolá si na pódium Serenu... Nate se má věnovat zástupci Dartmouthu, profesoru literatury Jeffu Hallovi, ale radši to přenechá Danovi. Ten je tím nadšený a snaží se na profesora zapůsobit...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama