Chceš býti mým Affíkem? TADY :)

Ahoj všichni tento blog je o koních, grafice a o mě :) Vlastně je o všem!

June 2011

Jednou to přijít muselo..POSLEDNÍ ČLÁNEK TOHOTO BLOGU!

26. june 2011 at 15:41 | ^^^→INLOVE←^^^ |  Aktualityobecně
Asi přesouvám blog...nějak je tu všechno což já nechci..tkže

BLOG SE PŘESOUVÁ NA ADRESU forevergraphics.blog.cz !!!!

VŠECHNY SB BYCH SI CHTĚLA NECHAT ALE JE TO VAŠE ROZHODNUTÍ.POKUD NAPÍŠETE RÁDA SI VÁS PŘIDÁM :)

TÍM ŽE SE PŘESUNUL BLOG SE PŘESOUVÁ I VGS KTERÁ SE POZASTAVÝ A BUDE AŽ PO PRÁZDNINÁCH Z DŮVODU JAK MÝCH ČASOVÝCH OMEZENÍ TAK I URČITĚ VAŠICH. MYSLÍM ŽE SE VÁM TO BUDE I HODIT ;)

TAKŽE VŠEM PŘEJI KRÁSNÉ PRÁZDNINY A PRO TY CO SE PŘÍHLÁSILI DO VGS NEZAPOMEŇTE NA *VgS*

^^^→INLOVE←^^^

Přihláška (:D) do VGS :) !

25. june 2011 at 21:54 | ^^^→INLOVE←^^^ |  Soutěže
Ahojky,
jak už jsem se v minulém článku (TU) zmiňovala o VGS :D Mno vím že do teď na moji otázku odpoveděl pouze jeden človíček , ale :D já už to nemůžu vydržet a tak je tu OFICIÁLNÍ PŘIHLÁŠKA :) ;)
Beru samozřejmě, nejvíc lidí :D Ale chtěla bych alespoň něco málo přes 10 :) ať to má alespoň trochu smysl protože co by to bylo za soutěž, kdde by jste neměli konkurenty? :D mno na prd dost :D takže prosííím všechny co mají alespoň trošičku zájem :D
na úkoly vám dám dostatek čásku alespoň týden :) protože jsme každý jinak časově omezení ve všední dny či o víkendu :)

1 místo >>> Lay (!laye vždy nastavuji já!), propagace na mém blogu měsíc (pokud nemáš ikonku, dám alespoň odkaz), a samozřejmě diplom :)
2 místo >>> Třpitivá jmenovka (jakýkoli nadpis a barva) propagace na mém blogu 3 týdny (pokud nemáš ikonku, dám alespoň odkaz) , diplom
3 místo >>> propagace na mém blogu 1 týden (pokud nemáš ikonku, dám alespoň odkaz), diplom


>Přihláška<
Přezdívka:
Blog:
V jakém programu děláš grafiku?:
A jak dlouho?:
Co tě nejvíce baví (jako z grafiky,logicky :D)?:
Máš nějaké zvláštní přání, co by mělo být za úkol?:
Děkuji :)Kdo je pro ? :)

25. june 2011 at 16:11 | ^^^→INLOVE←^^^ |  Aktualityobecně
Myslíte, že bych měla udělat VGS ? :) Mám chuť hodnotit práce druhých :D a zase se něčeho přiučit :) Tak poraďte mám nebo nemám ???? Byla bych ráda kdyby bylo více *ANO* než *NE* :DMagie..jsem jí součástí?

23. june 2011 at 19:49 | ^^^→INLOVE←^^^ |  Téma týdne
Téma týdne, jak asi všichni asi ví je magie ( nebo aspoň ten kdo je alespoň trochu aktivní, což já v poslední dobou moc nejsu...)
Už jsem se na tomto blogu zmiňovala o tom, že jsem skoušela astrálně cestovat. Kdo se v magii alespoň malinko vyzná doufám že tomuto pojmu porozumí pokuď nejsi ten co to ví klídek vysvětlím to :) Astrální cestování je vlastně cestování mimo své tělo...tvé duševní tělo opuští fyzické....Ano opravdu to funguje!můžu říct že se toho do teď bojím od té doby co jsem, to zkoušela...Před spaním jsem si lehla do postela řekla jsem si že to zkusím a tak jsem lehla rovně a uvolnila se...jen co jsem se uvolnila bylo to tu mé tělo začalo vibrovat a já jsem se bála tak jsem sebou cukla a bylo to pryč(což znamenalo že jsem byla na velmi dobré cestě protože se to obvikle tak rychle nestává, ale pokazila jsem to protože jsem sebou cukla)...v pokoji bydlím se starší sestrou která zrovna byla v práci musela jsem naní počkat jinak bych neusla bála jsem se že do toho stavu přijdu znova a bude to zase hrozné...přišla za chvíli od čeho se mi ulevilo...celá jsem se klepala strachem a ještě k tomu mi klesla hladina cukru v krvi (jsem diabetik). No hrůza...moji 2 kamarádi jsou na magii docela hodně zaměření, a k astrálnímu cestování jsem se dostala přes ně... pořád mi říkají že jsem magicky nadaná, že ze mě jde spousta energie. Jednou ale našly místo, blízko mého baráku, kde byla prý temná energie. Kamoš toho jednoho mýho kamoša to šel prozkoumat v astrálu...A vzhledem že se ten kamoš mýho kamoša (:D) dost vyzná v magii řekl že by to pro mě mohlo být špatné že tam opravdu něco špatného je...Kluci mi nabídli abych se k nim přidala le já odmítla od té doby jsem s magií nepřišla vůbec do styku...a víte proč jsem jejich nabídku odmítla protože když už jednou začnete s magií musíte s ní zůstat do konce života, což já teda opravdu nechci. Věřím na ni a všichni by měli věřit.Protoe MAGIE je SKUTEČNĚ MEZI NÁMI! Ale do Astrální dimenze (opustit své tělo) bych chtěla vždy dokázat. Jaké jsou vaše názory na magii? věří te v ní? Ano? Proč? Ne? Proč?
>>>PENTAGRAM
>>> ZNAK ĎÁBLA

Pár důležitých zpráv....:/

23. june 2011 at 19:05 | ^^^→INLOVE←^^^ |  ○Diary○
Momentálně jsem tu moc nebyla... nějak mě nebaví blog ani dokonce grafika...ikdyž když to teď píšu nějak mám na to chuť :D nicméně nezaručuji to že se sem zase vrátím napořád...ANO budu semtam (opakuji SEMTAM) přidávat nějaké články ale jen když budu mít chuť nebo náladu na blogování....(tu teď zrnovna moc nemám jak jste si všimli....:D) Mno prostě...

...POZASTAVUJI BLOG NA DOBU NEURČITOU


Takže už to ze mě muselo vyjít :D asi semka hodím pár článků aby se ten blog trochu oživil :D a ohledně těch VGS... bylo účelem to neodevzdat, protože mě to teď nák nebaví ikdyž na to mám teďka chuť :D (o těch úkolech jsem věděla)

No jinak jsem se začala koukat na The Vampire diaries ! POMOOOOC ! DAMON JE TAK BOŽÍ! AAAAA! UŽ JSEM SE DODÍVALA NA OBĚ SÉRIE ://// MUSÍM POČKAT DO ZÁŘÍ NEŽ BUDE NOVÁ! JÁ TO NEVYDRŽÍM! JE TO MNOHEM LEPŠÍ NEŽ GOSSIP GIRL! TADYK JE PÁR OBRÁZKŮ DAMONA SALVATORA/Iana Somerhaldera :)
Ian Somerhalder je model (aaaa taky aby nebyl je tak sexy! a ty jeho oči on je prostě boží :D!!!! ♥♥♥


c.č.

4. kolo VGS >>> Plakát

13. june 2011 at 22:17 | ^^^→INLOVE←^^^ |  Jinégrafika


Omluva :////(((

10. june 2011 at 17:54 | ^^^→INLOVE←^^^ |  ○Diary○
Ahojky moc se všem omlouvám žejsem tu teď moc nebyla nebo spíš vždy přidala jen výtvor do VGS a to bylo všechno takže je tu o5 první pořádný článek aneb co se stalo, proč jsem tu nebyla...

Jeden kluk z naší školy (19 mu je) a tak já si z něho dělám prdel jenže jednou se to trochu zvrtlo...Byla u mě Jana (kamoška) a my jsme se nudili tak jsme si pustili hudbu pres subofr a pustili sme tky pc....chtěla jse se kouknout n fb a uviděla sem online toho kluka...tak sme si s ním začali psát...no...jestli to chce někdo dopovědět skype : nikola.perencayova ;D ...jsem z Brna kdyb tam bylo náhodou takových víc :Dje to moc nebezpečný to tu vykládat :/// tay že to je obrovskeeeeeeeeej průser :/

TU JSEM VY\ROBILA COLORKU DOUFÁ ŽE S VÁM LÍBÍ ;))


VGS 3. kolo >>> Blend :)

6. june 2011 at 15:08 | ^^^→INLOVE←^^^ |  Jinégrafika
Ahojky takže tu je blend do 3. kola VGS :) Jen ti musím říct že kdybych příště neodevzdala včas je to proto že mi můj bezvadej tatínek dal zarach na pc kvůli rodinným problémům...:/
Tu je :)


VGS 2. kolo >>> obal časopisu

1. june 2011 at 18:45 | ^^^→INLOVE←^^^ |  Jinégrafika
Ahojky tu máš ten obal časopisu. velikost je 800x600 :) snažila jsem se co nejvíce a taky mi to dalo pořádně zabrat :D dpufám že líbí :)